Tutvustus - World Trade Center Tallinn

WTC Tallinna tutvustus


WTC Tallinna kinnisvara asub Tallinna parimas ärikeskkonnas. Siinsamas lähedal on Vanalinn, 10 miljonit reisijat aastas teenindav reisisadam ning 10 minuti autosõidu kaugusele jääb lennujaam. Tallinn on ligitõmbav linn neile inimestele ja äridele, kes soovivad asuda Põhja Euroopas.

Erakapitalile kuuluv WTC Tallinn on edukalt toiminud alates aastast 1994. Lähiaastatel on kavandatud osa kvartalisse kuuluvate ehitiste rekonstrueerimine, mille tulemusena suureneb oluliselt nii WTC Tallinna ärikinnisvara maht kui ka pindade ja osutatavate teenuste kvaliteet.

Planeeritud WTC Tallinna osa hoonete rekonstrueerimise ajal jätkab ülejäänud osa Tallinna WTC-st oma tavapärast tegevust. Vastavalt olemasolevatele plaanidele saavad rekonstrueeritavates ehitistes lisaks kontoriruumidele olema korterid ning multifunktsionaalne konverentsikeskus.

Peale mitmete teiste konkurentsieeliste on WTC Tallinnal ka oma efektiivne nii soojuse- kui elektrienergia infrastruktuur ning rekonstrueeritavad hooned on kavandatud olema nullenergia tarbimisega ning vastama LEED Platinum akrediteeringule.

Print Friendly, PDF & Email