Tegevusalad - World Trade Center Tallinn

WTC Tallinna tegevusalad on:

äripindade rentimine;
energiateenuste pakkumine;
kinnisvara arendamine;
ärikoolituste korraldamine, nõupidamisruumide üürimine
WTC kaubamärgiga kaasnevate teenuste võimaldamine;
mitmesuguste reklaam- ja äriteenuste pakkumine.
Parkimist WTC Tallinna kvartalis ja parkimismajas korraldab EuroPark.

Renditeenuste tutvustus

WTC Tallinnas on võimalik sõlmida erineva ajalise pikkusega, sh. lühiajalise rendi võimalus ning erinevate lisateenustega rendipakette.

WTC Tallinna pindadele on mitmeid unikaalseid konkurentsieeliseid.

Täiendavalt klassikalistele kinnisvaraeelistele, milleks on parim võimalik asukohtmugav ligipääsetavus, head parkimisvõimalused ja  soodsad kommunaalkulud, pakub WTC Tallinn ka pinna omamist kõrge väärtusega WTC brandi märgiga kvartalis ning ligipääsu võrgustikus sisalduvatele globaalsetele äriteenustele.

WTC Tallinna suurusest tulenevalt, keskuses on ligi 300 rentnikku, on nende hulgas firmasid, kes esindavad kõiki vajaminevaid teenuseid: juriidilised teenused, toitlustus, iluteenused, reklaamteenused, paljundus, tehnikateenused jne

Tänu nendele konkurentsieelistele on WTC Tallinna kvartalis püsirentnikke, kes on pinda rentinud ja eduka ärina tegutsenud juba üle 20 aasta.

WTC Tallinn on ideaalne kontori asukoht ka alustavale ettevõttele, kuna samas kvartalis on kohapeal kättesaadavad kõik vajalikud äriteenused.

Info: müügi- ja haldusdirektor Gerly Kreek +372 626 1015, +372 524 1464, gerly@wtc.ee

Energiateenuste tutvustus

Hästi väljaarendatud energiavarustuse energiateenused on WTC Tallinna ärikinnisvara üheks kõige olulisemaks konkurentsieeliseks. WTC Tallinna kvartalile on Eesti Konkurentsiameti poolt kinnitatud nii oma elektrienergiavõrgupiirkond kui ka oma soojusenergiavõrgupiirkond.

Nende piirkondade efektiivne majandamine võimaldab WTC Tallinn rentnikele pakkuda majanduslikult soodsat, kõrge kvaliteediga ja väga kõrge töökindlusega nii soojusenergiat kui elektrienergiat.

Soojus- ja elektrienergia võrgupiirkondade ühise efektiivse toimise näiteks on kvartali sees olev soojuse ja elektri koostootmisjaam ja toimumas on arendustööd täielikuks üleminekuks taastuvenergia kasutamisele päikesepaneelide ja soojuspumpade kasutuselevõtu abil.

Eesmärk on minna 100% üle puhta ja taastuvenergia kasutamisele ning taotleda LEED Plaatinum tasemel sertifikaati.

Info: peaenergeetik Rostislav Lakutševitš tel +372 626 1011, rostislav@wtc.ee

WTC Tallinn AS on osalus järgmistes hoonetes: Ahtri 8, Ahtri 12, Jõe 9, Jõe 5a, Parda 4, Jõe 3 I korrus.

WTC Tallinn keskus

Ahtri tn 8 ja Ahtri tn 12 büroohooned

Jõe tn 5 ja Jõe tn 9 büroohooned

Parda tn 4 büroohoone

WTC Tallinn asukohakaart

Print Friendly, PDF & Email