Tutvustus

Tallinna WTC tutvustus

Tallinna WTC kinnisvara asub Tallinna parimas ärikeskkonnas. Siinsamas lähedal on Vanalinn, 10 miljonit reisijat aastas teenindav reisisadam ning 10 minuti autosõidu kaugusele jääb lennujaam. Tallinn on ligitõmbav linn neile inimestele ja äridele, kes soovivad asuda Põhja Euroopas.

Erakapitalile kuuluv Tallinna WTC on edukalt toiminud alates aastast 1994. Lähiaastatel on kavandatud osa kvartalisse kuuluvate ehitiste rekonstrueerimine, mille tulemusena suureneb oluliselt nii Tallinna WTC ärikinnisvara maht kui ka pindade ja osutatavate teenuste kvaliteet.

Planeeritud Tallinna WTC osa hoonete rekonstrueerimise ajal jätkab ülejäänud osa Tallinna WTC-st oma tavapärast tegevust. Vastavalt olemasolevatele plaanidele saavad rekonstrueeritavates ehitistes lisaks kontoriruumidele olema korterid ning multifunktsionaalne konverentsikeskus.

Peale mitmete teiste konkurentsieeliste on Tallinna WTC-l ka oma efektiivne nii soojuse- kui elektrienergia infrastruktuur ning rekonstrueeritavad hooned on kavandatud olema nullenergia tarbimisega ning vastama LEED Platinum akrediteeringule.