• Avaleht
  • Tuleviku Tippkompetentside Keskus

Tuleviku Tippkompetentside Keskus

  • Avaleht
  • Tuleviku Tippkompetentside Keskus

Kompetentsikeskus (avatud tutvumiseks E-R 12:00-14:00)

Tallinna WTC Tuleviku Tippkompetentside Keskus asub Tallinna kesklinnas Tallinna WTC  kvartalis Parda tn. 4.  Multifunktsionaalne 400 m2 korrusest koosnev keskus koos  virtuaalreaalsuse ja robootikalaboriga on suurepärane ja eristuv koht juhtkonnakoosolekute, ärikohtumiste, seminaride ja innovatiivsete koolituste läbiviimiseks.

Ootame ruume kasutama kõiki, kes hindavad privaatset hubast keskkonda, paindlikku ruumilahendust ja head ligipääsetavust ühistranspordi/autoga.
Oma püsikoostööpartneritena näeme koolitusfirmasid, sihtasutusi, haridusprojekte, startupe ja dünaamiliselt arenevaid ettevõtteid. Usume, et suudame teie ettevõtmistele luua täiendavat lisväärtust läbi keskuses olevate tehnoloogiliste juhendatud workshoppide erinevates laborites.

Pakume erineva suurusega ruume, mis on varustatud TV ekraanide, pabertahvlite, kiire Wifi, erineva laudade paigutusega. Kasutada saab kööginurka või tellida endale catering ja ürituse ettevalmistamist toetav teenus.
Terve päev kestvate ürituste korral saab mitmekesise lõunasöögi korraldada esimesel korrusel asuvas LIME kohvikus. Tutvu hinnakirjaga siin.

Too oma järgmine üritus meile!
Võta ühendust  koolitus@wtc.ee või 626 1001