• Avaleht
  • Tuleviku Tippkompetentside Keskus

Tuleviku Tippkompetentside Keskus

  • Avaleht
  • Tuleviku Tippkompetentside Keskus

Tuleviku Tippkompetentside Keskus

Tallinna WTC Tuleviku Tippkompetentside Keskus on Tallinna kesklinnas Tallinna WTC  kvartalis paiknev multifunktsionaalne koolituskeskus tippjuhtide kompetentside arendamiseks valdkondades, mis muutuvad oluliseks konkurentsieeliseks lähima kümne aasta jooksul.

Läbi individuaalse lähenemise tutvustatakse käed-külge meetodil esmaseid põhimõtteid robootikast ja virtuaalreaalsusest, tellida saab ka kogenud lektoriga kohvihommikuid taastuvenergia, soojusenergeerika, internetiturunduse, prototüüpimise, kõrgtehnoloogiliste firmade loomise, startup mudeli, oma äri-idee valideerimise, rahvusvahelise kaubanduse, pitchimise jt teemadel.

Keskuses on avar 58 m2 suurune robootikatuba 5 erineva haridusrobootikaplatvormi: BeeBot, Ozobot, Edison, LEGO WeDo 2.0. LEGO EV3 abil robootika ja robotite programmeerimise algtõdede tutvustamiseks täiskasvanutele koos nende 3-14 aastaste lastega, 38 m2 suurune virtuaalreaalsustuba elu esimese virtuaalreaalsuskogemuse saamiseks. Mõlemas toas assisteerivad kasutajaid kogenud juhendajad.
Kohvihommikute ja seminaride jaoks on kaks 58 m2 suurust saali, mis mahutavad laudadega 24 või klapptoolidega kuni 40 inimest, lisaks 38 m2 väike saal, mida saab kompekteerida vastavalt vajadusele toolide või laudadega. Kõik saalid on varustatud 60 tollise diagonaaliga HD televiisori ja pabertahvliga. Keskuse köök tagab kohvipausid ja all esimesel korrusel olev kohvik Lime lõunabuffee pikemate ürituste korral.

Keskuse eesmärk on tagada WTC Tallinna ärikvartali rentnikele ja Tallinna äriringkondadele innovatiivne keskkond tippjuhtide kompetentsikeskuse näol uute teadmiste saamiseks läbi lühikeste intensiivsete ürituste.