Robootikalabor

Robootikalabor (avatud tutvumiseks E-R 12:00-14:00)

Robootika on üks olulisematest tulevikukompetentsidest, mis on justnagu teine kirjaoskus tulevikutöökohtadel töötamiseks. Seetõttu on robootikatuba parim ja mugavaim võimalus oma töötajatele ja nende lastele tutvustada esimesi samme robootikamaailmas. Komptentsikeskus pakub asutustele võimalust rentida endale labor koos viie erineva platvormi ja abivalmis juhendajaga.
BlueBot, Ozobot EVO, Edison V2.0, LEGO WeDo 2.0 ja LEGO EV3 robotikomplektide hulgast leiab sobiva roboti saamaks oma esimesed kogemused robotite juhtimisel ja programmeerimisel.

Ruumikas robootikatoas 5 ruudukujulist töölauda 4-6 inimesele ja hulgaliselt põrandapinda. See loob võimaluse individuaalseks juhendamiseks koolitaja poolt ning annab võimaluse koos robotsõbraga vabalt ringi liikuda. Töötoas tutvustatakse robotite töötamise põhimõtteid ja õpitakse neid mänguliselt programmeerima. Programmeerimine toimub iPad tahvlitega. Kogenumad kasutajad võivad töötoas aega veeta iseseisvalt, kasutades erinevaid roboteid ja pöördudes juhendaja poole ainult toe saamiseks.

Iga üritus ja/või ürituste sari lepitakse kokku vastavalt osalejate vanusele, eelnevale kogemusele ja ürituse otstarbele. Üritused võivad toimuda ka õhtuti ja nädalavahetusel. Robootikalaboriga samal ajal on avatud virtuaalreaalsuslabor erinevate mängudega. Loe virtuaalreaalsuslabori kohta rohkem siit.  Ruumide ja teenuste hinnakirjaga tutvumiseks kliki siia.


Huvi korral võta ühendust: koolitus@wtc.ee või 626 1001.