Robootikalabor

Robootikalabor

Robootika on üks olulisematest tulevikukompetentsidest, mis on justnagu teine kirjaoskus tulevikutöökohtadel töötamiseks. Seetõttu on robootikatuba parim ja mugavaim võimalus oma töötajatele ja nende lastele tutvustada esimesi samme robootikamaailmas.
Tallinna WTC pakub asutustele võimalust rentida endale labor koos viie erineva platvormi ja abivalmis juhendajaga.
BlueBot, Ozobot EVO, Edison V2.0, LEGO WeDo 2.0 ja LEGO EV3 robotikomplektide hulgast leiab sobiva roboti alates 3 eluaastast kuni põhikooli lõpuni välja.

Ruumikas robootikatoas on ainult 10 töölauda ja hulgaliselt põrandapinda. See loob võimaluse individuaalseks juhendamiseks koolitaja poolt ning annab võimaluse koos robotsõbraga vabalt ringi liikuda. Töötoas tutvustatakse robotite töötamise põhimõtteid ja õpitakse neid mänguliselt programmeerima. Programmeerimine toimub iPad tahvlitega. Kogenumad kasutajad võivad töötoas aega veeta iseseisvalt, kasutades erinevaid roboteid ja pöördudes juhendaja poole ainult toe saamiseks.

Ühe töölaua taha mahub kuni 2 täiskasvanut või täiskasvanu koos 1-3 lapsega. Iga töölaua kohta on 5 erinevat robotit, mis on mõeldud erinevatele vanuseastmetele: BlueBot 3-6 a, Ozobot ja Edison 6-9 a, LEGO WeDo 6-11 a, LEGO EV3 7-14 a.

NB! Robootikalaboriga samal ajal on avatud virtuaalreaalsuslabor erinevate mängudega. Loe virtuaalreaalsuslabori kohta rohkem siit.

Huvi korral võta ühendust:
Mehis Pilv mehis.pilv@gmail.com 50 31 801
Janika Leoste janika.leoste@gmail.com 50 45 081