Kolmest ruumist koosnev büroopind Parda tn4 Ikorrus 52,9m² - World Trade Center Tallinn

  • Home
  • Kolmest ruumist koosnev büroopind Parda tn4 Ikorrus 52,9m²

Anda üürile väga heas asukohas 3- st toast koosnev büroo/ teeninduspind Parda tn 4 I korrusel- 52,9m² (vt joonist, ruum nr 103 ja 105).

Üürihind: 10€/m²

WTC keskuse kõik büroohooned on kaasajastatud (lift, turvauks, enamus pindadel jahutus, signalisatsioon, keskuse hoonetes on videovalve, valmisolek telefoni- ja Interneti- ühenduseks.

NB! Meie keskuses on üürnikul väikesed kommunaalkulud, üürihinnale lisandub ainult oma pinna ja korruse elekter ning vesi- ja kanalisatsioon (Parda tn 4, Jõe tn 5 büroohoones ka küte vastavalt m²- le majas). Hindadele lisandub käibemaks.

 

Üürnikud tasuvad oma pinna elektri eest vastavalt mõõturile (mõõturi olemasolul) ning korruse üldelektri, vee/kanalisatsiooni vastavalt oma pinna m²-le korrusel. Parda tn 4 ja Jõe tn 5 hooned on kaugküttel, kütte eest tasutakse vastavalt oma pinna m²-le majas. Keskuse teistes hoonetes on elektriküte.

 

Soodustused WTC Tallinn keskuse üürnikele:

– elekter alati soodsam, talvisel perioodil toodame ise elektrit. Keskuses on olemas oma kombijaam, Parda tn 4 ja Jõe tn 5, 3 hooned on viidud üle kombineeritud küttele;

– parkimismajas soodushinnaga parkimiskohad;

– WTC Tallinn kaubamärgi kasutajatele on nõupidamisruumid 50% soodushinnaga.

 

NB! Hindadele lisandub käibemaks!

 

Info: +372 626 1015, +372 524 1464

Print Friendly
Price: