• Home
  • Haldusinfo kontaktid

Haldusinfo kontaktid - World Trade Center Tallinn

  • Home
  • Haldusinfo kontaktid

WTC Tallinn AS haldusinfo


Sekretär-juhiabi Milvi Pugi (lapsehoolduspuhkusel)

tel     +372 626 1001
faks  +372 626 1003
wtc@wtc.ee

Nõupidamisruumide broneerimine ja teenindus


Tegevdirektor Kersti Rei

tel     +372 626 1001
mob +372 509 7554
kersti@wtc.ee


Müügi- ja haldusdirektor Gerly Kreek

tel     +372 626 1015
mob +372 524 1464
gerly@wtc.ee

Müügi- ja haldustöö juhtimine.
Äri- ja büroopindade väljaüürimine, välis- ja sisereklaam (sh WTC kaubamärk). Avariid/rikked 24 h.


Pearaamatupidaja Monika Aedla

tel     +372 626 1013
monika@wtc.ee


Jurist Kersti Aasamäe

tel   +372 626 1012

kerstia@wtc.ee


Tehnikadirektor Arman Toots

tel     +372 626 1009
mob +372 510 0312
arman@wtc.ee

Keskuse tehnikaalase tegevuse juhtimine
Elekter, vesi, kanalisatsioon, soojamajandus, ventilatsioon ja tuleohutus, avariid/rikked 24h.


Peaenergeetik Rostislav Lakutsevitš

tel     +372 626 1011
mob +372 58 541 700
rostislav@wtc.ee

Elekter, soojamajandus, elektrialaste hooldustööde organiseerimine, elektriavariid/rikked 24h.


Haldusspetsialist Mart Sillak

tel     +372 626 1007
mob +372 53 334 866
mart@wtc.ee

Remonditööd, avariid 24h, liftid, parkimine, prügimajandus, olmeprobleemid.


Haldustehnik  Toomas Rei

tel     +372 626 1048
mob +372 55 916 850
toomas@wtc.ee

Keskuse liftide, valve- ja tuleohutusalase tegevuse organiseerimine.
Vesi, kanalisatsioon, san tehnilised tööd. Avariid, rikked 24h.


Elektrik Gennadi Šatski

tel     +372 626 1043
mob +372 55 971 258

Valgustite ja etelektriseadmete hooldus, ventilatsioonisüsteemid.


Õnnetusjuhtumite, tulekahju, elektrisüsteemide rikete, san. tehniliste avariide ja teiste erakorraliste juhtumite korral (vastavalt büroohoonete sisekorraeeskirjadele) teatada:

tööajal                        WTC Tallinn AS administraator
tel:                               +372 626 1001           +372 626 1009;
mob:                           +372 51 00 312          +372 52 41 464

ööpäevaringselt         USS Security Eesti AS  1899 (24h)
tel:                               +372 619 1999 (24h)
mob:                           +372 51 00 312          +372 58 541 700

Hoonete Ahtri 8,10,12; Jõe 5, Jõe 9, Parda 4 välisuste kaardisüsteemid:
USS Security Eesti AS Paavli 5, 10142 Tallinn

ööpäevaringselt         Juri Matskevitš           mob: +372 5011460   Asolli Grupp OÜ
tööpäevadel               Rünno Antonov          mob: +372 53716516

WTC Tallinn asukohakaart

Print Friendly, PDF & Email