• Home
  • Haldusinfo kontaktid

Haldusinfo kontaktid - World Trade Center Tallinn

  • Home
  • Haldusinfo kontaktid

WTC Tallinn AS haldusinfo


1. Sekretär-juhiabi Milvi Pugi (lapsehoolduspuhkusel)
 tel +372 626 1001, faks +372 626 1003, wtc@wtc.ee
Nõupidamisruumide broneerimine ja teenindus

2. Tegevdirektor Kersti Rei
tel +372 626 1001, mob +372 509 7554, kersti@wtc.ee

3. Müügi- ja haldusdirektor Gerly Kreek
tel +372 626 1015, mob +372 524 1464, gerly@wtc.ee
Haldus- ja müügitöö juhtimine.
Äri- ja büroopindade väljaüürimine, välis- ja sisereklaam (sh WTC kaubamärk), postkastiteenus. Avariid/rikked 24 h.

4. Pearaamatupidaja Monika Aedla
tel +372 626 1013, monika@wtc.ee

5. Jurist Kersti Aasamäe
tel +372 626 1012, kerstia@wtc.ee

6. Tehnikadirektor Arman Toots
tel +372 626 1009, mob +372 510 0312 arman@wtc.ee
Keskuse tehnikaalase tegevuse juhtimine
Elekter, vesi, kanalisatsioon, soojamajandus, ventilatsioon ja tuleohutus, avariid/rikked 24h.

7. Peaenergeetik Rostislav Lakutsevitš
tel +372 626 1011, mob +372 58 541 700 rostislav@wtc.ee
Elekter, soojamajandus, elektrialaste hooldustööde organiseerimine, elektriavariid/rikked 24h.

8. Haldusspetsialist Mart Sillak
tel +372 626 1007, mob +372 53 334 866, mart@wtc.ee
Remonditööd, avariid 24h, liftid, parkimine, prügimajandus, olmeprobleemid.

9. Haldustehnik  Toomas Rei
tel +372 626 1048, mob +372 55 916 850, toomas@wtc.ee
Keskuse liftide, valve- ja tuleohutusalase tegevuse organiseerimine.
Vesi, kanalisatsioon, san tehnilised tööd. Avariid, rikked 24h.

10. Elektrik Gennadi Šatski
tel +372 626 1043, mob +372 55 971 258
Valgustite ja elektriseadmete hooldus, ventilatsioonisüsteemid.

11. Õnnetusjuhtumite, tulekahju, elektrisüsteemide rikete, san. tehniliste avariide ja teiste erakorraliste juhtumite korral
(vastavalt büroohoonete sisekorraeeskirjadele) teatada:
Tööajal, WTC Tallinn AS administraatorile – tel +372 626 1001, +372 626 1009; mob +372 51 00 312; +372 52 41 464
Ööpäevaringselt, USS Security Eesti AS – 1899 (24h), +372 619 1999 (24h), mob +372 51 00 312; +372 58 541 700
Hoonete Ahtri 8,10,12; Jõe 5, Jõe 9, Parda 4 välisuste kaardisüsteemid:
USS Security Eesti AS Paavli 5, 10142 Tallinn
a) ööpäevaringselt 5011460 – Juri Matskevitš  Asolli Grupp OÜ
b) tööpäevadel 53716516 – Rünno Antonov

WTC Tallinn asukohakaart

Print Friendly, PDF & Email