Haldusinfo kontaktid

WTC Tallinn AS haldusinfo

Sekretär-juhiabi

Milvi Pugi – tel +372 626 1001, faks +372 626 1003, wtc@wtc.ee
Nõupidamisruumide broneerimine ja teenindus

Müügi- ja haldusdirektor

Gerly Kreek – tel +372 626 1015, mob +372 524 1464, gerly@wtc.ee
Haldus- ja müügitöö juhtimine. Äri- ja büroopindade väljaüürimine, välis- ja sisereklaam (sh WTC kaubamärk), postkastiteenus.

Haldur

Tiit Hinnov – tel +372 626 1045, mob +372 516 4922, tiit@wtc.ee
Keskuse liftide, valve- ja sideteenuse ning tuleohutusalase tegevuse organiseerimine. Vesi, kanalisatsioon, san tehnilised tööd. Avariid, rikked 24h.

Haldusspetsialist

Mart Sillak – tel +372 626 1007, mob +372 53 334 866, mart@wtc.ee
Remonditööd, avariid 24h, liftid, parkimine, prügimajandus, olmeprobleemid.

Tehnikadirektor

Arman Toots – tel +372 626 1009, mob +372 510 0312m arman@wtc.ee
Elekter, vesi, kanalisatsioon, soojamajanduse ja ventilatsiooni alase tegevuse korraldamine, avariid/rikked 24h.

Peaenergeetik

Rostislav Lakutsevitš – tel +372 626 1011, mob +372 58 541 700m rostislav@wtc.eeElekter, soojamajandus, elektrialaste hooldustööde organiseerimine, elektriavariid 24h.

Elektripaigalduse käidujuht

Aleksandr Peregontsev – tel +372 626 1048, mob +372 511 3220, aleksandr@wtc.ee
Energeetika, alajaamade ja elektripaigaldiste hooldus, elektriavariid, rikked 24h.

Elektrik

Gennadi Šatski – tel +372 626 1043, mob +372 55 971 258
Valgustite ja elektriseadmete hooldus, ventilatsioonisüsteemid

Pearaamatupidaja

Monika Aedla – tel +372 626 1013, monika@wtc.ee

Jurist

Kersti Aasamäe – tel +372 626 1012, kerstia@wtc.ee

Tegevdirektor

Kersti Rei – tel +372 626 1001, mob +372 509 7554, kersti@wtc.ee
Õnnetusjuhtumite, tulekahju, elektrisüsteemide rikete, san. tehniliste avariide ja teiste erakorraliste juhtumite korral (vastavalt büroohoonete sisekorraeeskirjadele) teatada:
Tööajal, WTC Tallinn AS administraatorile – tel +372 626 1001, +372 626 1009; mob +372 516 4922; 5241464

Ööpäevaringselt, USS Security Eesti AS – 1899 (24h), +372 619 1999 (24h), mob +372 516 4922

WTC Tallinn asukohakaart